Spedycja

Transport

Magazynowanie


O firmie

Firma SAAP Logistics Group jest przedsiębiorstwem specjalizującym się usługami w branży Transport / Spedycja / Logistyka na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

Gwarancją sukcesu i najwyższej jakości naszych usług jest wykwalifikowany i doświadczony personel, który posiada bardzo szerokie spectrum szkoleń, uprawniające go do obsługi nawet najbardziej wymagających zleceń. Praca w branży TSL daje nam dużą satysfakcję i zadowolenie, każdy z nas może czuć się spełniony gdy klient wyraża słowa uznania po zrealizowaniu usługi.

W ciągu wieloletniego funkcjonowania naszej firmy zdobyliśmy zaufanie wiodących i renomowanych firm krajowych oraz zagranicznych. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w organizacji transportu międzynarodowego, krajowego oraz kabotażowego.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 509 104 431

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Specjalizujemy się w spedycji, czyli organizacji krajowego i międzynarodowego transportu towarów, usługach magazynowych oraz w profesjonalnym zarządzaniu łańcuchami dostaw.

Dysponujemy ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku spedycyjnym, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Naszym Klientom zapewniamy dostęp do różnego rodzaju powierzchni magazynowych zarówno w kraju, jak i zagranicą, co pozwala nam na obsługę każdego rodzaju towarów.

Nasi doświadczeni pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w wyborze usług najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.TIMOCOM ID: 364817